Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Wat doe ik verkeerd?

In de rubriek bamboe's en grassen kan je alle vragen en tips over de verzorging van bamboe's en grassen stellen.

Re: Wat doe ik verkeerd?

Berichtdoor plasta op 30 jul 2012 23:39

Nr 1 Pleioblastus pygmaeus var. distichus?
Nr 4 Pseudosasa japonica?
Inderdaad gazonmest, daar zit veel stikstof in en bamboe is familie van ons gazon :mrgreen:
Water en gazonmest geven vooral in het vroege voorjaar, over het algemeen ontwikkelt bamboe zich in die periode.

Raymond
Avatar gebruiker
plasta
 
Berichten: 2789
Geregistreerd: 09 maart 2010 14:00
Woonplaats: Geleen (Limburg Nl)
146 bedankjes

Re: Wat doe ik verkeerd?

Berichtdoor Rico op 31 jul 2012 18:52

Je hebt gewoon een kleine soort :D die nr 2 het is een fargesia dus wat bedoelde hij dan met lekker hoog :?


Hij zei volgens mij ook niet dat het mega hoog zou worden, maar het zouden grote bossen worden en niet woekeren. Dit laatste doen het ook inderdaad niet, maar het tweede doet hij ook niet... :lol:

@ Plasta:

Bedankt voor je hulp! het is inderdaad een klein blijvende soort. :cry:
Nu ik een beetje een richting had om te zoeken welke soorten ik zou kunnen hebben, kwam ik bij nummer 1 op Sasa veitchii uit. Ik dacht altijd dat hij het niet zo naar de zin had, mijn vriendin vond er ook al niks aan met die half dode bladeren. Als dit hem echt is gaat hij er uit en komt bij aangeboden te staan. :thumb_up: (die lage pruttel allemaal... :lol: )
Gr, Rico
Avatar gebruiker
Rico
 
Berichten: 1980
Geregistreerd: 01 jul 2012 13:04
Woonplaats: Melick
163 bedankjes

Re: Wat doe ik verkeerd?

Berichtdoor Rico op 31 jul 2012 18:57

Hier nog even een foto van nummer 1. Vermoedelijk dus een Sasa veitchii....
Afbeelding
Gr, Rico
Avatar gebruiker
Rico
 
Berichten: 1980
Geregistreerd: 01 jul 2012 13:04
Woonplaats: Melick
163 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Bamboe's en grassen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten