Pagina 1 van 4

nickname

BerichtGeplaatst: 27 dec 2010 19:03
door philip
Ergens op een forum gelezen: Waar komt de nickname die je hier op het forum gebruikt vandaan, wat is z'n betekenis?
Daar zitten soms originele en grappige bij
Zal er maar aan beginnen
Philip gewoon mijn naam (moment van registratie had ik weinig inspiratie) :welkom:

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 27 dec 2010 19:11
door Eduard
Hoi, ik gebruik ook mijn echte naam! heb niets te verbergen! :roll:
Gr. Eduard.

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 27 dec 2010 22:16
door videomaster
Mijn naam is niet zelf gezocht, maar een die me een 30 jaar geleden gegeven is. In Thailand noemen ze me DIDI... wat dan weer overeen komt met "goed goed" 8-)

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 27 dec 2010 22:57
door s.janssen
Gewoon eigen naam, s.janssen. Lekker makkelijk en ik heb niets te verbergen ;)

Groet,
Sylvan

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 00:06
door voschke
mijn naam komt van mijn bedrijfsnaam, 't Vöschke welke weer een limburgs woord is voor het visje ( ik verkoop ook vijvervisssen, vandaar, en het lijk ook weer op vöske en dat wijst weer naar mijn achternaam, vossen, dus vandaar

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 04:44
door plasta
Plasta is Spaans, dat krijg je als je daar een paar jaar hebt rond gehuppeld. Het heeft diverse betekenissen, zoek de meest toepasselijke maar voor me uit ;) .
Met verbergen heeft het weinig te maken, want iedere keer met je eigen naam ondertekenen zou dit tot een vrij nutteloze bezigheid maken..... en je registreren op een forum om je te verbergen op dat forum klinkt niet alleen raar, het is ook raar.
Sterker, nicknames maken het soms zelfs duidelijker met wie je te maken hebt, ipv meerdere mensen met dezelfde voornaam.


Raymond

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 09:39
door amourath
plasta schreef:Sterker, nicknames maken het soms zelfs duidelijker met wie je te maken hebt, ipv meerdere mensen met dezelfde voornaam.


Klopt! Net als de avatars eigenlijk, als je die aanpast is het altijd weer even wennen :)

Amourath was m'n eerst paard, vandaar ;)

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 09:50
door arpad veldhuis
ik kan er niets aan doen dat ik arpad heet :D

gr arpad

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 09:51
door vetinapen
Toen ik diergeneeskunde wilde gaan studeren in Antwerpen heeft ene goede vriend een nickname voor me gezocht:
vet (veterinair) in a'pen (antwerpen): VETINAPEN

Dus ja het zegt al 15 jaar waarom ik naar Antwerpen verhuisd ben.
en gebruik ik bij alle niet officiële communicatie.

groetjes vetinapen (Ely)

Re: nickname

BerichtGeplaatst: 28 dec 2010 21:35
door lapalmeraie
Leuk onderwerp :)

Mijn nickname is ontstaan doordat ik een goede naam zocht voor mijn blog.
Mijn Franstalige vrouw kwam op "La Palmeraie" wat zoveel betekent als palmkwekerij.
Grappig genoeg krijg ik de meeste vragen via mijn blog over bananenplanten :lol:

Zoals gezegd zijn de nicknames inderdaad handig om te herkennen maar kennen we elkaar toch wel bij (echte) naam. Wel zo handig bij een forummeeting :thumb_up:

Vrgr
Niek