Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Hulp gezocht bij kunst-tentoonstelling met tropische planten

Nieuwe gebruikers kunnen zichzelf en/of hun tuin hier even voorstellen.

Hulp gezocht bij kunst-tentoonstelling met tropische planten

Berichtdoor Marres op 06 jun 2017 14:41

Beste allen,
In het voorjaar van 2018 gaan wij met een aantal Braziliaanse kunstenaars een hedendaagse tentoonstelling inrichten met tropische planten. Hiervoor wordt in ons historische pand o.a een kas gebouwd en worden er geluidsinstallaties en kunstwerken gecombineerd met planten.

Aangezien ik op dit gebied nogal weinig groene vingers heb, maar eerder groen achter de oren ben, zoek ik verschillende aanknopingspunten:
- must-see plekken in NL of euregio waar we inspiratie kunnen op doen.
- informatie over het houden van Botanische / tropische planten binnenshuis en absolute deskundigen op dit gebied.
- iemand die gedurende de tentoonstelling het onderhoud kan verzorgen voor deze planten.

Ik ben benieuwd of er mensen zijn die mij kunnen helpen.

Met vriendelijke groet,
Laatst bijgewerkt door Marres op 28 aug 2018 14:23, in totaal 1 keer bewerkt.
Marres
 
Berichten: 1
Geregistreerd: 06 jun 2017 14:25
0 bedankjes

Re: Hulp gezocht bij kunst-tentoonstelling met tropische pla

Berichtdoor jos944 op 06 jun 2017 22:50

Neem even contact op met de botanische tuin de zuid as in Amsterdam.
Maar ik denk dat de orchideen hoeve je ook kan helpen.
Met Palmen in je tuin ben je elke dag een beetje op vakantie.

Jos en Saskia tuintje
viewtopic.php?f=49&t=11940
jos944
 
Berichten: 1769
Geregistreerd: 12 mei 2012 10:32
Woonplaats: huizen
135 bedankjes

Re: Hulp gezocht bij kunst-tentoonstelling met tropische pla

Berichtdoor Eduard op 06 jun 2017 23:10

Ik heb aardig wat grote tropische palmen in mijn veranda staan in de zelfde stad waar je het wilt gaan organiseren en wat subtropische boomvarens in pot in mijn tuin, misschien een optie voor jullie!

Eduard.
2017 min. -08.1ºC --- max. 34.7ºC
2018 min. -08.6ºC --- max. 37.2ºC
2019 min. -07.0ºC --- max. 41.1ºC
2020 min. -05.0ºC --- max. 37.1ºC
2021 min. -09.1ºC --- max. 33.2ºC
2022 min. -09.0ºC --- max. 39.7ºC
Avatar gebruiker
Eduard
 
Berichten: 10517
Geregistreerd: 30 nov 2009 22:59
1042 bedankjes


Keer terug naar Even voorstellen?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten