Pagina 1 van 2

even voorstellen

BerichtGeplaatst: 26 feb 2015 10:27
door XadoR
Hallo allemaal,

Ook maar eens tijd dat ik me eens netjes zal voorstellen!
Mijn naam is Koen, 30 jaar oud woonachtig in Nijverdal (NL).
Ik heb palmen altijd prachtig gevonden. Al een paar jaar in het bezit van een kleine fortunei. Deze heeft echter altijd op een balkon gestaan met weinig zon, hij is dan ook nooit echt hard gegroeid.
Via via gezien dat iemand trachys zelf zaaide en op jacht naar informatie hierover ben ik op het forum terecht gekomen. Sindsdien al erg veel informatie opgedaan en vele mooie foto's gezien. En de eerste zaailingen welke het levenslicht hebben gezien zijn ook al een feit!
Sinds kort ben ik verhuisd en heb ik nu een mooie tuin tot mijn beschikking. De bedoeling is dat we deze in de zomer van 2016 volledig aan gaan pakken. Uiteraard moet er dan natuurlijk menig exoot zijn plekje krijgen in de nieuwe tuin! Het forum heeft mij al flink warm gemaakt voor niet alleen palmen, maar ook bananen, yuccas etc. Nooit geweten wat er allemaal wel niet mogelijk is ons klimaat....

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 26 feb 2015 11:09
door Kelvin Cooke
Welkom op het forum, ik hoop dat je snel aan de slag kan met de opbouw van je nieuwe tuin! :)

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 26 feb 2015 16:49
door fernman
:welkom: :welkom: :welkom:

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 27 feb 2015 02:13
door Dimi Exotisch Hofke
:welkom: Koen
Er is veel mogelijk inderdaad dus leef je maar uit, ook op het forum ;)
Ik denk dat je niet meer zal kunnen wachten tot 2016 eens je het virus te pakken hebt, dus let op want dit forum is zeer besmettelijk :D
Veel plezier !

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 27 feb 2015 13:18
door XadoR
Daarin heb je hoogstwaarschijnlijk helemaal gelijk Waterboyke!!
Met zaaien, en palmen in pot binnen/buiten hoef ik zeker niet te wachten..... en dat ga ik dus ook zeker niet doen!! :D :D

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 27 feb 2015 13:41
door Mate
Welkom en veel plezier met het inrichten van de tuin, mijn lesje bij het tuin inrichten jaren terug is geweest dat je nooit te veel exoten bij elkaar moet zetten maar ze de ruimte moet geven :D. Ben benieuwd maar het resultaat :thumb_up:

Groetjes Matko.

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 27 feb 2015 20:53
door Jozef
:welkom: Koen.
Gr. Jozef

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 27 feb 2015 22:28
door Rob
Welkom Koen. Op dit forum kun je je 2016 klus degelijk voorbereiden. Vragen staat vrij natuurlijk!

Mijn tip voor een nieuwe tuin is "hoogte"!
Zorg bij aanleg dat je vrijwel direct wat hoogte hebt: het maakt een tuin gelijk een stuk 'meer volwassen' en je hoeft niet zo lang te wachten op de uiteindelijke look!

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 01 maart 2015 09:13
door wsnbm
:welkom:

Re: even voorstellen

BerichtGeplaatst: 02 maart 2015 16:41
door wim1960
welkom Koen,
:welkom:
Gr. Wim