Pagina 1 van 1
Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 aug 2011 18:28
door Joeppp
Hoi allemaal,
Ik heb een vraag over mijn Musa basjoo. Sinds ongeveer anderhalve week groeien er kleine musa's onderaan aan de stam van mijn grote basjoo. Nu was mijn vraag of ik die kan stekken, en of ik dat nu al kan doen of dat ik nog moet wachten tot ze wat groter zijn. Ik heb ook geen idee hoe ik ze moet stekken, dus als iemand dat wil uitleggen zou dat erg fijn zijn.
Alvast bedankt!
Joeppp

- Een van de kleine plantjes die aan de stam groeien, zijn er in totaal 3 van.
- bananana.JPG (12.92 KiB) 5435 keer bekeken

- De grote plant waar de kleine plantjes aangroeien.
- bananana2.JPG (17.63 KiB) 5435 keer bekeken
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 aug 2011 18:34
door p e t e r
Je kan deze afsteken als deze iets groter zijn (30cm) dan hebben deze zelf wortels gevormd. Je steekt dan best met een spade schuin naar de moederplant toe.
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 aug 2011 19:24
door djoeke
Zeker nog wachten tot deze groter is , je ziet dat deze rechtstreeks uit de stam komt en nog geen wortels heeft .
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
20 aug 2011 17:55
door lapalmeraie
Met
deze handleiding is dat een fluitje van een cent
Vrgr
Niek
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
21 aug 2011 20:21
door Joeppp
Oke, bedankt!
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 sep 2011 19:22
door Joeppp
Ik heb ze nu gestekt, en nu vroeg ik me af of ik de stekjes in de garage moet zetten in de winter, waar het dan ongeveer 15 graden is, of dat ze gewoon naar binnen kunnen in bijvoorbeeld de huiskamer. Weet iemand dit?
Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 sep 2011 20:11
door djoeke
Hey ,
Alle 2 de opties zijn goed hoor

Re: Musa Basjoo stekken

Geplaatst:
19 sep 2011 20:24
door p e t e r
Ik zou opteren voor de garage. In de huiskamer heb je sneller last van spint en eventuele doorgeschoten planten die dan in de lente doorbreken door de wind.