Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Kent iemand deze plant?

Heb jij planten of zaden waar je de naam niet van weet? Plaats hier je foto's en waarschijnlijk kan iemand op het forum je wel verder helpen.

Kent iemand deze plant?

Berichtdoor KBear op 24 aug 2011 20:32

Ik heb van mijn moeder een leuk plantje meegekregen, maar geen idee hoe dit dingetje noemt, kan iemand helpen?
IMG_3855.JPG
IMG_3855.JPG (30.06 KiB) 2616 keer bekeken
IMG_3856.JPG
IMG_3856.JPG (32.09 KiB) 2616 keer bekeken
KBear
 
Berichten: 13
Geregistreerd: 22 maart 2011 20:10
1 bedankjes

Re: Kent iemand deze plant?

Berichtdoor orinoco op 24 aug 2011 20:38

Dit is een Aeonium. Soort en/of cultivar naam moet ik je echter schuldig blijven.
Succulenten zijn niet zo "mijn ding"...
Maar met de geslachtsnaam moet je op Google wel het een en ander kunnen vinden.

Groet,Ben
orinoco
 
Berichten: 1364
Geregistreerd: 03 nov 2010 21:43
Woonplaats: Papendrecht (NL)
78 bedankjes

Re: Kent iemand deze plant?

Berichtdoor KBear op 24 aug 2011 20:39

ok, dank je wel voor de hulp, de zoektocht kan beginnen :)
KBear
 
Berichten: 13
Geregistreerd: 22 maart 2011 20:10
1 bedankjes

Re: Kent iemand deze plant?

Berichtdoor alloo op 25 aug 2011 20:09

Aeonium nigrum

groetjes
alloo
 
Berichten: 947
Geregistreerd: 04 jul 2009 16:47
Woonplaats: Mol
59 bedankjes


Keer terug naar Plantenidentificatie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 13 gasten