Butia???

Zijn dit Butia capitata's?
Het leukste forum voor de liefhebber van exotische planten!
http://www.palmvrienden.net/forums/
http://www.palmvrienden.net/forums/viewtopic.php?f=48&t=18170
Dennis_S schreef:Hmmmm, ik waag me er niet meer aan na alle naamswisselingen in dit geslacht. Mijn eerste gok zou wel capitata zijn voor de tweede foto.
Hitch schreef:De eerste heeft duidelijk te lang in een serre doorgebracht is mijn idee. Zijn nieuwe bladeren zullen dan ook mooier en steviger zijn dan zoals hij er nu uitziet.
Rob schreef:Ben met Butia ook al voorbij het punt dat ik nog veel doe met benaming - behalve labelen als ik die info mee kreeg. Teveel, te complex. Zelfde geld voor bijv de meeste Sabals, Washingtonia en sommige Trachycarpussen.
Gewoon lekker groeien en van genieten!
De eerste foto is overigens wel een afwijkend iets hoor. De tweede is wat je typisch van Butia verwacht, maar de eerste heeft op zijn minst aparte trekken, zonder te weten wat het precies is.