Pagina 1 van 1

boomvaren in de knoop

BerichtGeplaatst: 22 jun 2019 13:42
door Bulldog
mijn cyathea insino serrata ligt in de knoop met zichzelf.
de rollen komen er niet mooi uit, als ze er al uit komen.

wat kan ik hier aan doen? of lost dit zichzelf op?

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: boomvaren in de knoop

BerichtGeplaatst: 22 jun 2019 14:32
door Eduard
Dit komt door te veel felle zon, ik heb het je al eens gezegd in je tuintopic dat deze niet goed stond [volle zon] als die te felle en vooral te hete temperaturen gaan krijgen gebeurt dit, ik had het in 2011 nu bescherm ik met een parasol omdat de C.medullaris boven het bomen groen uitkomt!

Afbeelding later die dag 2011 kreeg die hagel en had die talvol bloedingen in de steel :fluiten: de soort die je hebt staat normaal in de bossen!

Vorig jaar met de hitte zijn zeker 4 nieuwe veren van de C. medullaris verbrand hier als er niet te veel wind staat zet ik een parasol op hoge stok/lat die ik langs de stam opbind en die beschermd dan de nieuwe rollen, zoals het er nu naar uitziet moet dat een volle week gaan houden :fluiten:

Re: boomvaren in de knoop

BerichtGeplaatst: 22 jun 2019 16:18
door Bulldog
wat kan ik doen aan de huidige situatie?
want ik denk dat die vervormde bladeren het uitrollen van de andere belemmerd.

Re: boomvaren in de knoop

BerichtGeplaatst: 22 jun 2019 20:23
door Eduard
Knakken en afstoppen, het zal wel even gaan bloeden maar je weinig keus, succes