Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

zolder

In deze rubriek kan je al je vragen en tips posten in verband met het beschermen van exotische planten in de winter.

zolder

Berichtdoor tbird44 op 12 aug 2015 07:24

Ik wilde mijn div tropen planten deze winter verdelen over een slaapkamer ( op het zuiden dus licht ) En de zolder voor de bladverliezers en bananen
Nu zit ik te denken om op zolder een TL bak te hangen
Want dan kan alles naar de zolder toe
Ruimte genoem en er zit een klein raampje
Zou dat een goed idee zijn ?
Of toch het oorspronkelijke plan aanhouden
tbird44
 
Berichten: 511
Geregistreerd: 18 apr 2015 20:40
13 bedankjes

Keer terug naar Winterbescherming

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten