Pagina 1 van 3
Gunnera

Geplaatst:
24 feb 2014 15:14
door Mul60
Heb een Gunnera tinctoria buiten staan afgedekt met stro en een ton erover.....echter deze is al flink aan het groeien...denk er over om de ton en stro weg te halen en hem dan te laten staan....echter het is en blijft nog altijd februari. Vorig jaar een prachtige Gunera manicata verloren door de plotselinge onverwachte nachtvorst....Wat is wijsheid.....eraf halen en weer in de gaten houden...deed ik vorig jaar ook maar toen was het heel onverwacht.

Re: Gunnera

Geplaatst:
24 feb 2014 15:27
door Klaas-Jan
Mijn manicata loopt ook al uit, de mest en stro kwam al omhoog. Ik heb alles eraf gehaald, mocht het nog gaan vriezen zet je er toch zo weer een ton overheen? Noppenfolie aan de binnenkant van de ton, eroverheen zetten en je zit wel veilig hoor.
Re: Gunnera

Geplaatst:
24 feb 2014 18:53
door Arno
Ik heb die van ons ook al uitgepakt.
laat het stro rondom liggen, dan kan ik het terug leggen als het toch weer gaat vriezen.
Het is een tinctoria en hij staat inmiddels hier al 18 jaar.
Kijk voor foto's op onderstaande link.
Groet Arno
Re: Gunnera

Geplaatst:
24 feb 2014 20:10
door Mul60
Morgen wordt ie dan hier ook uitgepakt...stro blijft dan liggen. Heb er ook nog 2 in pot waarvan er 1 echt stevig gegroeid is, staan in garage.....ook naar buiten?.
Arno, ik had de eerste fotoos nog niet eens gezien, maar die ga beslist bekijken...maar wel hele bergen verzet met als resultaat een schitterende tuin.
klaas-Jan ook bedankt voor de tip
Re: Gunnera

Geplaatst:
24 feb 2014 21:37
door p e t e r
Deze avond mijn kleinste Gunnera ook eens bekeken. De krullen zaten al tegen de kuip dus deze is er reeds af. Het hooi errond laat ik nog liggen als isolatie met een plastiek erover om het droog te houden.
Re: Gunnera

Geplaatst:
25 feb 2014 11:00
door JmC4c
De mijne zijn ook allen uitgepakt
Het stro ligt er wel nog rond.
Grtz,
Jean-Marie

Re: Gunnera

Geplaatst:
25 feb 2014 11:50
door Mul60
Vanmorgen dus mijn Gunnera maar uitgepakt....effe fototoestel halen vliegt er een dikke duif weg met als resultaat... eerst

en toen het gezakt was

Re: Gunnera

Geplaatst:
25 feb 2014 11:55
door JmC4c

op dat blad minder zal het gelukkig niet komen
Ziet er goed uit

Re: Gunnera

Geplaatst:
25 feb 2014 22:24
door roellus
die van mij is ook aardig gegroeid onder de winter bescherming.
Gr. Roel
Re: Gunnera

Geplaatst:
27 feb 2014 18:18
door Dimi Exotisch Hofke