Pagina 1 van 4

lichtslangen

BerichtGeplaatst: 16 okt 2012 11:12
door junglegarden
Aangezien mijn lichtslangen het voor een deel begeven hebben moet ik op zoek naar nieuwe, ik zoek 1, 2 of 3 meterslangen, de slangen die ik gebruikte gaven goed warmte af in tegenstelling tot LED-slangen heb ik gelezen, wat is een goed(koop) adres voor de gewone lichtslangen?, zijn de slangen die de gamma binnenkort weer aanbied ook goed?, je kunt ze daar zelf op lengte afknippen.

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 16 okt 2012 13:53
door pepeverstreken
ik heb de lichtslangen gekocht bij Hubo, na kerstmis, dan zijn er veel promoties tot 70 procent korting

succes

Pepe

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 16 okt 2012 19:25
door Dennis_S

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 16 okt 2012 23:42
door Rico
Kijk eens op marktplaats. Heb er een advertentie gezien van een bedrijf wat tweede keus slangen verkocht. Kwam geloof ik op nog geen 50 euro voor 100 meter!

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 21 okt 2012 14:50
door Palm Section
Ik ben ook nog op zoek naar lichtslangen die warmte geven, want deze met led's geven idd niet teveel warmte! Zal eens in de hubo gaan kijken.

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 21 okt 2012 16:49
door Rob
http://www.vancranenbroek.nl/index.php/ ... folder/514

6 meter, 3.75 Euro
Ben niet 100% zeker of dit LED is, maar ik vermoed van niet.
Heb afgelopen winter ook lichtslangen van VCB gebruikt. Na kerst aankopen scheelt een pak. Ik koop ze veelal in de kerstvakantie :lol:

PS: ze hebben ook andere kleuren en 9 meter als lengte. Rood en groen maken de tuin beslist gezelliger dan alleen wit in de tentjes!

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 21 okt 2012 16:54
door junglegarden
Wat ik zoek zijn korte slangen tot 3 meter, ik wacht tot de gamma ze weer heeft op rollen die je kunt afknippen en vergelijk dan eerst nog even de prijs met webshops zoals: http://www.goedkoop.com/contents/nl/d20_lichtslang.html als één van de goedkoopste, het aansluitsnoer is trouwens nog het duurst.

Vorig jaar waren ze één week na kerst bij de gamma al verdwenen in tegenstelling tot enkele jaren geleden toen ze voor een habbekrats weken na de kerst nog dierfiguren e.d. hadden waar je de slang alleen van los hoefde te knippen.

Die aanbieding van Cranenbroek is trouwens wel erg goedkoop maar ze hebben helaas geen webshop en het is te ver weg voor mij, eerst nog maar hopen dat het voor de kerst nog niet echt koud wordt :fluiten:

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 21 okt 2012 20:33
door Palm Section
Idd tegenwoordig is bijna alles in led, maar dit geeft echt bijna niets van warmte. Dus ik zoek nog verder...

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 21 okt 2012 22:11
door Dennis_S
Heb je mijn link niet gezien een paar berichten terug?

Re: lichtslangen

BerichtGeplaatst: 22 okt 2012 01:16
door Rob
Pas op dat je niet veel vermogen direct om de plant heenwikkeld.
De lichslangen die ik heb (zie link boven) geven 15W licht en aangezien ze in een verpakking gewikkeld worden rondom de palmbasis, is dat practisch 15W warmte. Houdt maar een een gloeilamp van 15W vast dan weet je hoeveel 15W is.... :lol:

Ter illustratie (is me al eens gebeurd): Als je een P. canariensis inpakt met combinatie van bamboemat, lichtslang 15W en noppenfolie buitenom, met een zwarte emmer op de kop, dan is het na een dag in die koker bijna 25° als het buiten net niet vriest....Gevolg ervan is dat als je hem de hele dag aanlaat, de temperaturen echt hoog genoeg oplopen om de palm aan de groei te krijgen. Ik ben hem uiteindelijk verloren (slang schakelde niet meer uit.)
Te veel vermogen is echt niet nodig!