Pagina 1 van 1

cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:09
door Toon
Wat misschien ook wel een aanrader is om eens te gaan bekijken is het bedrijf cymbiflor. Het is een orchideeënkweker die een soort van museum heeft opgericht in zijn serre's. Ook kan men er vele speciale soorten orchideeën aankopen van 15 tot 35€. Ook bloemstukjes kunnen er aangekocht worden. Men zal er niet uren rond lopen, maar men zal zeker versteld staan van de speciale soorten die er verkocht worden en aan een zachte prijs. laat ons zeggen dat de orchidee die in de winkel 20 euro kost, kost daar 15 euro. Niet zo duur dus naar mijn denken.
Nog een voordeel, deze orchideeën bloeien enkele maanden langer dan de meeste orchideeën die men goedkoop kan aankopen en achteraf kan men orchideeën die daar aangekocht worden gratis verpot worden.
Moeilijk om met 40 mensen binnen te gaan, maar met enkele mensen of individueel zeker de moeite.
Foto's kan ik binnen enkele dagen posten. Hier even hun website.

http://www.cymbiflor.be/

Groetjes
Toon

Re: cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:14
door Christophe
Wauw, daar staat wat binnen. 8-) Misschien leuk voor je om deze lente/zomer zelf een bijeekomst te organiseren met een groepje leden?

Re: cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:25
door Toon
Wil ik zeker wel eens doen. Zelfs als je niet echt geïnteresseerd bent in orchideeën is het de moeite waard. Je vindt er zelfs oranje, blauwe, rode, wit met oranje, grote, kleine,... bloemen. Echte gek :D Misschien kan er hier al even gepost worden of er interesse is of niet, dan weet ik of ik er verder mee moet gaan of niet.

Oja, ze hebben ook een Strelitzia en een paar palmpjes staan tussen hun orchideeën :P

Groetjes
Toon

Re: cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:28
door Toon
Oja, misschien ook wel leuk om te weten.

http://www.cymbiflor.be/bezoek-groepen/

Groetjes
Toon

Re: cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:52
door Christophe
even vermelden dat het in Overijse, BE is ;)

Re: cymbiflor

BerichtGeplaatst: 24 maart 2011 23:55
door Toon
jep, dat is in de buurt van leuven :)