Pagina 1 van 1

trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 09 maart 2013 09:49
door johny1981
hoi,

ik heb vandaag 09 03 2013 een trachy zaailing gevonden in een maisveld achter mijn huis.
het is eigenlijk aan de rand ervan.
ik denk dat deze daar komt omdat ik er oude zaden heb weggegooid.
die moet wel goed winterhard zijn.
woon namelijk in limburg.
wie heeft ook als eens zoiets voor gehad?

foto kan ik plaatsen als jullie het interresant vinden.

Re: trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 09 maart 2013 12:10
door Hitch
Mijn neef gooide ook indertijd dat hij met exoten bezig was al eens een handvol zaden gewoon in zijn borders. Daar was ook altijd opkomst van.

Re: trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 10 maart 2013 00:09
door palmkasper
bij mij buiten niet!

maar binnen wel haha,,, ontkiemd zo nu en dan is een palmzaadje die ik over had en in een kamerplant heb gestopt of zo i.d. :D Ik weet alleen niet meer wat voor palmzaadje het dan was... en blij verrast dat er zo plotseling onverwachts een zaailing omhoog komt.

:mrgreen: :thumb_up: :mrgreen:

Re: trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 10 maart 2013 01:18
door Carlo
Hier staat er eentje in de voortuin, althans als ie de vorst heeft overleeft. Ik heb hem daar nooit gezaaid en dat kan ook niet want ik heb nooit zulke zaden gehad. Ben wel benieuwd of ie straks weer uitloopt.

Re: trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 10 maart 2013 01:43
door Rob
Heb al twee jaar een Syagrus romanzofiana zaailing staan in een container met grote Phoenix roebelnii....ooit eens wat zaden in gekieperd in de veronderstelling dat ze wel niet meer zouden kiemen

Re: trachy zaailing gevonden in maisveld

BerichtGeplaatst: 24 maart 2013 15:36
door Dim
Gebeurd wel vaker hoor. Maar hoe ze overleven? Bij mij ook. ik had eens een beetje aarde tekort om een nieuwe pot te vullen en daarom mengde ik wat oudere potgrond erdoor waar ik vroeger nog enkele zaailingen in had opgekweekt. waarschijnlijk was er een zaadje bljiven zitten. die is vorige zomer opgekomen in de bak. staat nu al de ganse winter zonder bescherming buiten. en ziet er op dit moment nog levend uit. we zien wel. Het is wel een tr Fortunei.


Dim