Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

koemestkorrels voor palmen

Post hier al je vragen over je winterharde en niet winterharde palmbomen.

koemestkorrels voor palmen

Berichtdoor MrSinister op 12 maart 2020 23:14

Ik ben al een tijdje aan het zoeken hoeveel koemestkorrels je juist moest toedienen aan je palmen maar ik vind hier nergens informatie over. Ook over de manier van toedienen ( mengen door potgrond, in water laten oplossen, gewoon bovenop gooien ) gaan de meningen sterk uiteen.

Iemand tips?
MrSinister
 
Berichten: 12
Geregistreerd: 04 dec 2019 21:43
0 bedankjes

Re: koemestkorrels voor palmen

Berichtdoor Greener op 13 maart 2020 09:59

Ik gooi gewoon wat handjes rondom de planten.
Verbranding van de wortels zal met koemestkorrel niet gauw optreden.
Greener
 
Berichten: 465
Geregistreerd: 08 feb 2011 19:14
Woonplaats: ZH, onder R’dam
34 bedankjes

Re: koemestkorrels voor palmen

Berichtdoor Herman op 15 maart 2020 16:41

Idd, doe ik ook,echter alleen de palmen die in potten staan. Alles in de vaste grond krijgen geen extra voeding toegediend .
Avatar gebruiker
Herman
 
Berichten: 548
Geregistreerd: 11 dec 2012 21:21
Woonplaats: Wanssum
30 bedankjes

Re: koemestkorrels voor palmen

Berichtdoor Dennis_S op 15 maart 2020 21:57

Voor snel effect los ik de korrels op (ik gebruik culterra groen) in water en giet dat er bij. Anders gewoon er bij strooien, dat werkt uiteindelijk ook prima, maar wel tijdig doen, dus nog voordat je verkleuring of groeistagnatie ziet.
Dennis_S
 
Berichten: 2735
Geregistreerd: 21 jul 2012 14:21
Woonplaats: Rhenen
358 bedankjes


Keer terug naar Winterharde en niet-winterharde palmbomen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 58 gasten