Pagina 1 van 1

Speren gaan vroeg open

BerichtGeplaatst: 16 sep 2012 19:15
door sprenk415
16092012153.jpg
16092012153.jpg (173.09 KiB) 2162 keer bekeken
Hallo, heb 2 tachy,s in de voortuin staan afgelopen winter hele bruine bladeren door de vorst, heb wel lichtslangen ingehangen en de speer afgedekt.
Zaten geen groene bladeren meer aan, nu komt de ene palm weer heel mooi op, terwijl de andere palm wel opkomt maar de speren niet vergenoeg uitkomen en vroeg opengaan.
Weet iemand hoe dit komt, heeft wel één speerrot gehad!

Re: Speren gaan vroeg open

BerichtGeplaatst: 16 sep 2012 20:53
door Palm Section
Bij mij is dit ook het geval bij de speerrot gevallen, volgens mij komt dit om toch zoveel en zo snel mogelijk zon te kunnen opvangen. Daar de palm anders geen bladeren meer heeft.

Re: Speren gaan vroeg open

BerichtGeplaatst: 17 sep 2012 13:02
door palmguy
Hallo,

Dit fenomeen heb ik inderdaad ook bij de "hersteld-van-speerrot-gevallen", hier maak ik me helemaal geen zorgen om, komt vanzelf wel goed (als de plant de volgende winter weer niet zo een klap krijgt uiteraard).

Re: Speren gaan vroeg open

BerichtGeplaatst: 17 sep 2012 13:51
door hexina
Mijn palmen met speerrot doen dit ook maar ik zie het ook bij al mijn andere trachycarpus varianten en de chamereops. Hij groeit vanzelf verder en je ziet snel een steel komen.
Ziet er al echt weer goed uit toch?