Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Naam gezocht.

Heb jij planten of zaden waar je de naam niet van weet? Plaats hier je foto's en waarschijnlijk kan iemand op het forum je wel verder helpen.

Naam gezocht.

Berichtdoor Inazuma op 28 jun 2010 20:36

Onderstaand boompje in een pot vol met water kwam ik tegen in Thailand.

Nu weet ik niet of het met opzet in het water staat of dat ze gewoon vergeten zijn om een gat in de pot te maken. :roll:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Wie herkend deze plant/boom?
Inazuma
 
Berichten: 689
Geregistreerd: 08 maart 2010 20:30
Woonplaats: Helmond
24 bedankjes

Re: Naam gezocht.

Berichtdoor videomaster op 29 jun 2010 02:32

Ze zijn niet vergeten een gat te maken in de pot ;)

Het is een " ฝาดแดง " of " fàat daeng ". Een plant die zich goed voelt langs de Thaise stranden in brak water met de benaming Myrtales (Lumnitzera littorea). Thuis staat hij eveneens in een pot, steeds tot de rand gevuld met water.... er komen trouwens mooie bloemen aan.

Afbeelding Afbeelding
Greets Videomaster Thailand Isaan forum
Avatar gebruiker
videomaster
 
Berichten: 1578
Geregistreerd: 30 jul 2009 11:01
Woonplaats: Thailand
31 bedankjes

Re: Naam gezocht.

Berichtdoor Inazuma op 29 jun 2010 15:46

Een soort van mangrove boom/plant dus. Weer wat geleerd.
Inazuma
 
Berichten: 689
Geregistreerd: 08 maart 2010 20:30
Woonplaats: Helmond
24 bedankjes


Keer terug naar Plantenidentificatie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 5 gasten

cron