Intussen is alles al goed aan het groeien geweest en zijn de panelen voor de winterbescherming gemaakt. Enkel nog noppenfolie eraan schieten.

Butia border

Butia border

Achterste borders

Achterste border

Achterste border met plaatselijke bewoner

Achterste border

Trachycarpus princeps border

Voorlopige vijver met voorlopige filter. 1x de echte er ligt wordt met ong al wat je ziet van planten ook een border gemaakt daar.

1 volgende project voor volgend voorjaar. Mijn grote dessert border. Met yucca rostrata die al in volle grond staat. Trithrinax campestris, yucca thomsoniana en yucca faxonaina + enkele agaves en cactussen dan.

Ficus carica is goed zijn werk aan het doen. Hij moet die lelijke muur dicht begroeien. Betonplex is ook maar voorlopig. Dat moet later een op maat gemaakte rots worden mee met de vijver rotswand. Die dan ook moet gemaakt worden. Beetje zoals in de oase van Pari daiza. We weten al wie dat kan en wat het kost enz. Dus staat zeker op onze planning.

Onze grote yucca elephantipes van ong 3m50 hoog. Die staat voorlopig in de terrashoek.