Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Achrontophoenix ???

Heb jij planten of zaden waar je de naam niet van weet? Plaats hier je foto's en waarschijnlijk kan iemand op het forum je wel verder helpen.

Achrontophoenix ???

Berichtdoor Jorn op 10 maart 2016 19:20

Hellloo palmvrienden,

Ik heb laats een paar zaden ergens geplukt dacht zelf dat het om een archontophoenix alexandrea. Maar die had ik al een keer gezaaid en zagen de zaden er heel anders uit. Heb foto van de zaadjes gemaakt hij lijkt verschrikkelijk veel op archontophoenix cunninghamiana met stam en kroon maar dat zijn ook andere zaden. Iemand een idee ? ps het muntje is zo groot als een 5 eurocent muntje

Afbeelding



Afbeelding
Gr Jorn
Jorn
 
Berichten: 40
Geregistreerd: 12 nov 2015 04:14
Woonplaats: Kralendijk, Bonaire
1 bedankjes

Keer terug naar Plantenidentificatie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten