Gisteren bij de AH een bananenplant gekocht. Nu twijfel ik of het een super dwarf is of een normale dwarf. Hij heeft wel donkere vlekken zoals te zien is op de foto en groeit niet alle bladeren op elkaar. De pups hebben daarentegen geen donkere vlekken en zijn geheel groen
Ik kan de jonge planten niet uit elkaar houden eerlijk gezegt.
Enige waar naar mijn idee te zien is of het een super dwarf is, is dat ze een dikkere 'stam' hebben en de bladeren zeer kort op elkaar hebben bij de jongere planten. En daarom zou ik eerder zeggen dat dit dus een dwarf cavendish is en geen super dwarf.
Kan er totaal naast zitten vandaar ook de vraag hierboven
Ik had beiden staan en op de foto zie ik zeer zeker géén super dwarf. Een super dwarf heeft het blad vele malen dichter op elkaar staan zelfs bij groei in niet optimale verlichting.