Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Ervaring met zaaien van Pinda’s?

Post hier al je vragen in verband met het zaaien en stekken van exotische planten.

Ervaring met zaaien van Pinda’s?

Berichtdoor lily-anne op 25 feb 2021 15:23

Heeft iemand ervaring met zaaien van Pinda’s? Graag zoveel mogelijk tips. Ik woon in oost-Vlaanderen
Avatar gebruiker
lily-anne
 
Berichten: 379
Geregistreerd: 09 maart 2010 10:31
Woonplaats: Sint-Niklaas (oost-vlaanderen)
13 bedankjes

Re: Ervaring met zaaien van Pinda’s?

Berichtdoor Tropical Groentje op 28 feb 2021 07:13

Dag Lily Anne

Ik denk dat je je vraag beter in een andere rubriek kan stellen. Deze rubriek voor goederen (zaden, planten enzo) en niet voor kweek vragen. Hier wordt je vraag ook snel over het hoofd gezien ;-)
Tropical Groentje
 
Berichten: 88
Geregistreerd: 26 sep 2020 08:59
7 bedankjes

Re: Ervaring met zaaien van Pinda’s?

Berichtdoor draco op 28 feb 2021 17:57

"Alleen mensen die kunnen twijfelen zijn in staat hun wereldbeeld bloot te stellen aan nieuwe feiten en inzichten"
Avatar gebruiker
draco
 
Berichten: 6939
Geregistreerd: 17 sep 2012 21:49
722 bedankjes

Re: Ervaring met zaaien van Pinda’s?

Berichtdoor alloo op 01 maart 2021 17:08

Kiemen heel gemakkelijk,ik heb er ooit gezaait die 5à6jaar in de diepvrezer hadden gezeten,maar de opbrengt dat is minder ,juist genoeg om volgend jaar terug te zaaien,en dan stonden ze nog in een serre,in de open lucht is het helemaal niets denk ik.
groetjes Fons
alloo
 
Berichten: 947
Geregistreerd: 04 jul 2009 16:47
Woonplaats: Mol
59 bedankjes


Keer terug naar Zaaien en stekken

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 8 gasten