Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

tentjes en zon!

In deze rubriek kan je al je vragen en tips posten in verband met het beschermen van exotische planten in de winter.

Re: tentjes en zon!

Berichtdoor KevinC op 13 maart 2011 20:47

Inderdaad :) En heb niet veel moeten stoken.
Het was in de tent altijd een paar graden warmer dan buiten omdat alles vlak tegen de zuidermuur staat. :)

Groetjes
Kevin
Groetjes,
Kevin
KevinC
 
Berichten: 1691
Geregistreerd: 27 sep 2009 18:30
Woonplaats: Keerbergen
60 bedankjes

Re: tentjes en zon!

Berichtdoor Eduard op 13 maart 2011 21:46

Zo hey, als of je ze net geplant hebt! :thumb_up:
Gr. Eduard.
2017 min. -08.1ºC --- max. 34.7ºC
2018 min. -08.6ºC --- max. 37.2ºC
2019 min. -07.0ºC --- max. 41.1ºC
2020 min. -05.0ºC --- max. 37.1ºC
2021 min. -09.1ºC --- max. 33.2ºC
2022 min. -09.0ºC --- max. 39.7ºC
Avatar gebruiker
Eduard
 
Berichten: 10517
Geregistreerd: 30 nov 2009 22:59
1042 bedankjes

Re: tentjes en zon!

Berichtdoor Dimi Exotisch Hofke op 13 maart 2011 22:20

Idd, super resultaat Kevin ! :thumb_up:
Zoals ik al eerder zei, een tent tegen een gevel is een wereld van verschil idd !! :)
Groeten Dimi ! ;)

Mijn Exotisch Hofke (Video's) -> Hier klikken
Avatar gebruiker
Dimi Exotisch Hofke
 
Berichten: 3854
Geregistreerd: 23 jun 2009 21:23
Woonplaats: Sint-Niklaas
397 bedankjes

Re: tentjes en zon!

Berichtdoor Dejagere op 13 maart 2011 22:40

@ Dejaegere: liet jij vorig jaar uw tent rond de Jubea niet langer staan, om optimaal de groei te stimuleren. Nu is die toch vroeger uitgepakt, of vergis ik mij?[/quote]
Vorig jaar stond de tent langer maar nu heb ik hem toch maar weggedaan omdat de weersvoorspelling er goed uit ziet,de groei zit er reeds in ,maar de vrouw was niet tevreden met de tent zo lang in de tuin bij zo een mooi zacht weer en heb hem ze dan maar weggedaan(vrouw content ) :oops: .Kan ik ook vergelijken met vorig jaar en kijken of de groei nu nog gaat stilvallen.Gr Eddy
Dejagere
 
Berichten: 1027
Geregistreerd: 18 nov 2009 19:01
Woonplaats: Ingooigem West Vl
45 bedankjes

Re: tentjes en zon!

Berichtdoor plasta op 14 maart 2011 00:10

Ze staan te stralen, heel mooi.

raymond
Avatar gebruiker
plasta
 
Berichten: 2789
Geregistreerd: 09 maart 2010 14:00
Woonplaats: Geleen (Limburg Nl)
146 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Winterbescherming

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten